Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Sveikutis, serveryje esu mafijos narys jau ilga laika tai kasdien kai tik prisijungiu visados megstu pašaudyti teisesauga arba naujokus arba dar ka nors, dm yra labai smagus uzsiemimas ir mentus galiu panervot ir pats megstu pasinervot kai sedu jaile po 3-4h tai tikrai dm yra serveryje megstamiausias uzsiemimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi beveik visa mano patirtis sukaupta mafijose/gaujose, tai mėgstu su tai susijusią veiklą. Įdomiausia man yra dalyvauti mafijų/gaujų veiksmuose(konkrečiai zonų ir kitos mafijos puolimuose). Dažniausiai tai užtrunka labai ilgą laiką, gaujose būna iki 3h, mafijose dar ilgiau. Daugelis sako, kad dėl sukeliamų problemų serveriui mafijos/gaujos išvis turėtų būti išimtos, bet dėl šios srities reikia stengtis ir ją tobulint, nes ji to verta. Varžybos kas nušaus daugiau, kuri gauja/mafija laimės, emocijos karo metu, tai yra neįkainojami momentai, kuriuos gali patirti žaidime ir kurių joks kitas serverio darbas nepakeis:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje praleidžiu savo ne tokį ir didelį dienos tarpą,bet per jį man patinka: Kelti rida,tiesiog važinėtis gatvėmis,šaudyti į kitus žmones,nes darbas mano gp. Taip pat mėgstu,kad darbai ir juos darantys žmonės kuo juos kruopščiau atliktu,ir nekiltu bėdu. Kikinu žaidėjus taip pat už /afk,padedu naujokėliams jeigu jiems reikia mano ar kitų administratorių pagalbos. Taip pat padedu ir daug dirbu ginklu prekeiviuose,padėdamas ten dirbantiems naujokams,ar patarimus daliju,keliems senbūviams. Na ir kas be ko,paskutiniu metu pradėjau vėl užsiiminėti klubo veikla. Tai tiek. Gero ir smagaus gimtadienio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Neretai dvasiškai brandus žmogus didžiaja laiko dalį praleidžia prie sargo. Individas norėdamas gauti tau patirties taškų renkasi ir išgyvena sunku laikotarpi, kai gali pasririnkt teisėsauga arba mafija. Vienas iš geriausių pavizdžių Mario_Day, jis pasirinkdamas jam smagiausia veikla apsauga, saugo ir krupščiai dirba savo darbe. Jam patinka važinėtis ir padėt ginti silpnesnes butybes ar pavienius obijaktus. Taigi, kiekvienas dvasiškai brandus žmogus žaidžia sarg ir išukdo savo asmenines vertybes, mėsgstamiausios veiklos yra dažniausiais panašios ir tuo pačiu labai skirtingos. :)

  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Stengiuos visada bėgti nuo policijos kažkur apie 1val ir daugiau, duodu policijai darbo :). Patinka praleisti šiame projekte laiką pakelt ridą.. Stengiuos gauti bent kažkoki direktorių, bet nepavykstą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...