Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Kad ir esu naujokas, tačiau serveryje surandu veiklos. Didžiąją dalį, per kurią žaidžiu Jūsų serveryje praleidžiu su draugais, juokiamės iš visokių durnų dalykų, leidžiame laiką su serveryje esančiomis pramogomis. Kad ir nesu senas žaidėjas, tačiau stengiuosi pasiekti savo tikslo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sargę mėgstu veikti: Dirbti, džiaugtis pačia žaidimo eiga, man šiaip samp'as nėra topę, bet kai toks serveris kaip šis yra. Nenutolkim nuo temos Sarge mėgstu veikti: važinėti, kelti ridą, šokinėt nuo /tpkalnas , žaist su draugais, važinėt krosinukais, britvom, daryt įvairius challeng'us pvz: ten kas pirmas užšoksta ten ir ten tas laimi pinigų ar pnš, aišku mėgstu ir nuo policijos pabėgiot :D, bet kas to nemėgsta? mėgstu bendraut su žmonėm, pažinti kitus, sarge pirmą kartą atėjau man atrodo 2012 metais, oi geri laikai buvo :), sargas po truputį, po truputį ėmė tobulėti, ir atsirado daug naujų darbų, daug naujų veiklų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiame dideliame serveryje aš išmąstau tikrai daug ką veikti, bet aprašysiu tik svarbiausias veiklas, kurios man labiausiai patinka, ir kodėl būtent jos. Na visų pirmą, man labiausiai patinka šiame serveryje žaisti todėl, jog dirbu " Cosa Nostra " mafijoje, ir juose susilaukiu neįtikėtinai daug veiksmo, tiek iš priešų, tiek ir iš teisėsaugininkų narių, būtent šiame darbe aš supratau savo vietą šiame serveryje ir susiradau pirmuosius virtualius draugus. Antroji veikla, kuri man taipogi labai patinka, tai šaudymosi zonos - kaleimo zona, /TPDM, ten daugelis žaidėjų, vienu metu ir ląvina įgūdžius ir praleidžia linksmai laiką. Trečioji dalis, kuri man patinka - tankų kovos, arba kartingai, ten taipogi įmanoma praleisti linksmai laiką su draugais, kartinguose palenktyniauti iš pinigų, čia būna, tiek adrenalino, tiek įdomumo. Taipogi tik čia teisėsauga gaudo masiškai, tai galima ir nuo jų pabėgioti, išties ir šioje veikloje, bėgiodamas nuo teisėsaugos gauni adrenalino ir pajauti tikrają žaidimo gyslelę. Tad visapusiškai man patinka šis serveris, ir linkiu gerojo 6-ojo šio serverio gimtadieniu, o norėčiau palinkėti, kad šis serveris nenustotų gyvuoti ir vyktų atnaujinimai, kaip dabar - ir laiku, ir tikrai įdomūs, bei pagyvinantys šį žaidimą !


Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje turiu keletą pomėgių, vienas jų - prižiūrėti jame tvarką ir užtikrinti saugumą civiliams, nes man visada atrodo, kad tai atlikti galiu geriau nei dauguma kitų. Tvarką palaikau dirbamas armijoje, kuriame taip pat mėgstu bendrauti su savo kolegomis, kurie yra tikrai puikūs žmogeliukai ir su jais bendraujant laikas tikrai neprailgsta. Taip pat mėgstu juos prižiūrėti, kad darbo metu netinginiautų ir atliktu savo pareigas, nes manau, jog tokiame darbe svarbu darbuotojų kokybė. Mėgstu planuoti įdomesnias treniruotes jiems, kad neįkyrėtų darbo rutina, mat ir pačiam įkyrėdavo nuolatos rengiamos tokios pat treniruotės, tad džiaugiuosi galėdamas išlieti savo fantazijas. O labiausiai patinka tiesiog smagiai leisti laiką serveryje, bei sulaukti tokių švenčių kaip ši, nes galima laimėti tikrai neprastų prizų.  :) Su gimtadieniu! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki

 

Serveryje mėgstu praleisti laisvą laiką. Mėgstu bendrauti su draugais sarge, dirbti sargo darbe, rinkti pinigus, bei veikti tai ką duoda geriausias Lietuvos samp serveris, plačiau: sarge keliu rida, važinėju su draugais , dalyvauju eventuose, bei dar daugiau, čia gali žaisti kiek nori nes niekada nenusibos. Sarge gali veikti tai, ko negali veikti kitur, laiką gali praleisti nuostabiai, bei įdomiai, tą aš ir darau. :unsure: Žaidžiu čia ir mėgstu tai daryti dėl to, kad jaučiuos laimingas, jok žaidžiu šitame serveryje, man šis serveris duoda daugiau, nei paprastas žaidimas, tai kažkas tokio ką gali pavadinti šiek tiek daugiau nei žaidimu.  ^_^ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labiausiai serveryje mėgstu keltis rangą darbuose su pakvietimais, nes dažnai, kai neturiu ką veikti žaidžiu sarg.lt, o kai turiu tiek patirties kiek turiu (virš 300'000), vienintelis įdomus būdas man - dirbti darbe su pakvietimu. O kai jame dirbu, įdomiausia man yra gauti vis daugiau naujų leidimų ir galimybių tame darbe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasiemus deagle iš ginklų dėžės, nusipirkus 3000heroino, 200 žolės, 1000 kokso, įsijungus keybind ir prisijungus prie teamspeak'o chebros nieko nėra geriau nei karas gaujos zonoje ar mafijos bazėje. Emocijos, noras nugalėti, varžybos kas daugiau nušaus suteikia malonumą ir įdomumą man žaidžiant šiame serveryje.

Redaguota , redagavo Robertas_City
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiame projekte Sarg.lt,mėgstu,tiesiog atsipalaiduoti,nuo gyvenimiškos rutinos,tesiog nedaryti nieko,prisijungiu ne tai ,kad įrodyti kažką kažkam,o tiesiog praleisti laiką,važinėjimas,gaudymas,šaudymas,tai veikla kuri duoda protui atsipalaiduoti nors ir ganėtinai trumpam laikui :)

Pasijausti kaip virtuoliame gyvenimę,kuriame kuriame savas taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...