Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, kurie skaitote šią trumpą žinutę apie mano mėgstamiausią veiklą serveryje. Noriu pasisakyti, gal šiek tiek ir pasigirti, anksčiau, taip būdavo įdomu skirtingi darbai, tačiau tas praėjo ir nieko keisto. Tuose darbuose atsirado tikrai ne vienas draugas ir dabar visas žaidimas sukasi vien apie draugus. Kas yra smagiausia panašiuose žaidimuose, kad tavo draugystė nepasiriboja vien žaidime. Žinoma, kas mane pažįsti, tikrai supranta kaip yra sunku bendrauti su manimi, tačiau kas sugeba, tas tuo labai džiaugiasi.

Redaguota , redagavo Karolis_Kent
  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas, Tautrimai

Šiuo metu esu Policijos įgaliotinis, tai mano veikla yra prižiūrėti darbuotojus, kad jie nešūdialiautu ir nedarytų nesąmonių, toliau kartais paimu į rankas savo SULTAN ir pradedu kelti rida. Stengiuosi padėti žmonės,jei parašo į sms būtinai atrašau ir padedu visiems, darau kuo daugiau veiklos darbuotojams ( treniruotės,reidai ) bei prižiūriu juos. Stengiuosi pabendrauti ir per TeamSpeak su bendradarbiais ir žinoma prižiūriu miesta nuo bėglių kurie : šaudo, važiuoja ne pagal KET. Dar mėgstu kai parašo kitos teisėsaugos narys pagalbos būtinai stengiuosi padėti, ir labai įdomu. Sveikinu visus su didžią šventę kurį vadinasi SARG serveriuj 6 metai bei linkiu serverio, kad toliau gyvuotų !

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje mėgstu palaikyti tvarką, padėti naujokams bei užsiimti kita, serveriui naudinga veikla. Serveriui naudinga veikla - tai pagalba visiems žaidėjams, kuriems ištiko bėda, tvarkos ir sąžiningumo palaikymas serveryje. Jei nebūtų atliekami šie darbai serveryje, būtų tikra netvarka, nes mes ir tik mes - žaidėjai - palaikome tvarką serveryje ir stengiamės žaisti taip, kad visiems būtų malonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką mėgstu veikti serveryje ? Serveryje mėgstu įvairią veikla , tokia kaip darbas , kartingai , moneta ir panašiai. Bet iš viso to įdomiausia užsiėmimas yra veikla su draugais . Tesiog linksma susijungti su gera draugu kompanija , pažaisti mini-games ar pabėgioti nuo policijos. To tesiog negali padaryti niekur kitur, kaip tik šiame serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki,Serverije megstu vazinetis po miesta Dusmaninti,bandau rasti naujoviu tiek darbuose tiek kituose veiklose Megstu dalyvauti Mafijos/Gaujos veiklose saudyti,bendrauti su kolegom bei kitais serverio zaidejais kurie nori susipazinti arba tesiog kartu pakimarinti zaidime,arba tesiog veikti kas man yra paciam idomiausia bei praleisti gerai laika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Laba diena, nelabai šiuo metu yra ką veikti serveryje, bet turėjęs sklypą, man labai patikdavo konstruokti, projektuoti namus, žinoma tai neužtrukdavo ilgai, kadangi buvau pradžiamokslis šioje srityje, taip pat viena iš mano mėgstamiausių veiklų serveryje, yra ridos kėlimas, kadangi iš to galima neblogai pasipelnyti, ir kartais su kitais gerai pabendrauti.. Taip pat dirbdamas taksi darbą, patinka reaguoti į iškvietimus, o toks reagavimas taksistuose, labai gerina reakcija, todėl iš to ir pasimokau. :D Daug sarge nėra veiklos, bet jei susirandi kažka įdomaus, tai tikrai patiks.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje labiausiai mėgstu : Praleisti laiką su pačiais geriausiais žmonėmis , klausytis puikios muzikos ! , dirbti radijoje (geriau nebūna) , važinėtis po miestus , padėti žmonėms ,   tai pat žaisti minigames , kelti ridą ir dar begalę kitų smagių dalykų kurių čia nepaminėjau .  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prisijungęs nuolatos mėgstu pabendrauti su savo kolegomis, draugais, taip pat su valdžia. Įdomuma taippat sudaro serverio mašinos, ne tuom kad tiesiog važinėji be tikslo ar panašiai, o tai, kad įsėdęs važiuoji tam tikromis vietomis, kažka bandai pastebėti, atsiskirti nuo visų šurmulių. Labai mėgstų važinėti su savo Sultan automobiliu, ir būna smagu kai sulipa visas pilnas ekipažas, ir vairuojant visi bendraujame ir t.t. . Taippat turiu labai bloga yda, tai yra: monetos žaidimas. Mėgstu labai ją palošti, visados meginu išsilošti ir praturtėti, bet.. Praloši - Pasiskolini - Laimi - Gražini - Praloši vėl :D Na bet visvien, laimėti vilties yra, ir neveltui sakoma: Kas nerizikuoja tas negeria šampano. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...