Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

as megstu: dirbti lakunu ar malunsparniu pilotu, svesti sarg gimtadienius, begioti nuo policijos, nusipirkti vipa ant sargo , kad nebutu liudna, sekioti Tautrimą arba Roką(Admin_Bumeris), dalyvauti eventuose, vairuoti savo pheonix.Galėčiau daug ir daugiau prirašyti.

Labiausiai patinka buti tikrame gerame kokybiskame sarg serveryje.

  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

SARG.lt projekti esu Apsaugos, kitaip tariant koldūnų, pavaduotojas. Tai mano veikla, kaip valdžios atstovo, nėra ypatinga. Dažniausiai prižiūriu, kad mano koldūnai neiškristu iš verdančio puodo ar keptuvės. Būna laimingu dienų kai juo apipilu druska ar prieskoniais (dalinu premijas), bet dažniau tenka juo skandinti šiukšlių dėžėje (išmesti iš darbo ar įspėti). Laisvalaikiu keliu ridą ar bendrauju su kolegomis, bei kitais šio projekto žaidėjais. Šis, samp, projektas yra puikus laisvalaikio praleidimas. Be to, galima susirasti tikrų ar virtualių draugų. Vien dėl šitos priežasties aš čia, vis dar, žaidžiu.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki norėjau papasakoti ką veikų serverį, pirma prisijungu į žaidimą kaip visados pasisveikinu su draugas, o po to einu į klubo veiksmai kuriamai labai įdomu, nes mano pagrindinis tikslas serverį pasekti direktorių, bet tikrai ne dabar neturiu tam daug, paskui saudau lenkus serverį, kurių tikrai yra daug, paskui nueinu į dm kuriam tikrai būna ką veikti ten tikrai gali gerai praleisti kaip sėdi kalėjime, nors ten daug žmonių būna bet atsirado vienas kitas, žmonių kuris tikrai eina dm, o paskui dar mėgstu žvejoti nes, ten tikrai gali praleisti įdomiai laiką nors, serverį tikrai yra daug veiklos man labiausiai patika mafijos gaujos nes, daugiausia veiksmo buna galima pašaudyti užimti bazė, o gaujos veiklai tikrai irgi įdomi gali užimti zonas, varyti į grobimus narkotikų ginklų, taigi visai mano serverio istorija negalvokit kad, čia mano vienetinis acc turiu ne vieną tikrai čia ne paslaptis, taigi serverį tikrai galima gerai praleisti laiką yra įdomu darbų taigi sėkmės visiems kas skaitė mano istorija gal kada nors busiu direktoriu o, gal ne čia bus matyt kada nors jeigu sargas liks toks pas įdomus kur bus daug veiklos žmonės. Su pagarbai Saudau_Lenkuss Reikia Pagalbos parašykit į az. Atsiprašau už klaidas rašau per telefonai to ir norėjau baigti geros vasaros mokslų, ir egzaminų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labai Megstu Siam Sarg.LT Serveryje Dirbti Teisesaugoj Ir Gaudyti Beglius,Nusikaltelius Ir t.t.. Kai Nusibosta Teisesauga Einame Ir Ir Prie Mafijos Laiko Kur Kariauja Atrinkti Stipriausieji ! O klubai tai mazos mafijos kurios kaunasi tarpusavyje kad uzimtu geriausio klubo serveryje vieta! Myliu Si Serveri Ir Jis Man Niekada Nenusibos !

Sarg.lt Sveikinu Jus Su 6 Metu Gimtadieniu Ir Tikiu Kad Sarg Gyvuos Ir Po Desimt Metu Vel Sveikinsime Musu Puikuji Serveri !

Su Didziausia Derama Pagarba

-Nojus_Dyzel

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na tai visu pirma su draugais megstame pataškyti pinigus ant monetos ar žaidimo. Poto kad būtu įdomiau ateiname prie wang cars ir kai kiti susitaiso mašina mes ja sušaudome. kol atvažiuoja mentai o poto begame tai labai idomi veikla .  Šeip serveryje vykdau pasiekimus ar misijas, padedu naujokams ir šeip gyvenu samp gyvenima :D

  • Už 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kiekvieną mielą kartą, kai aš prisijungiu į Sarg.lt serverį , aš apsidžiaugu, nes galiu veikti labiausiai man patinkančius dalykus: dirbti darbą su pakvieitmu, tobulėti savo darbe, bendrauti su visais kitais Sarg.lt žaidėjais bei susirasti gan gerų draugų. Jei pabosta darbas , visą laiką galiu eiti paveikti ką nors kitą, nes Sarg.lt serveris yra tikrai išplėtotas kaip San Andreas žaidimas ir už tai turiu žemai lenktis vyr.administracijai. Nėra nuobodžios veiklos serveryje, nes net esant kalėjime yra bokso bei šaudynių ringai. Manau bendravimas su bendradarbiais , Administratorių atsižvelgimas į žaidėjų prašymus, darbai su pakvietimais, mafijų/gaujų veiksmai, teisėsaugos veikla ir yra viso šio projekto stimulas, kuris padeda būti laimingam žaidžiant Sarg.lt serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...