Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Mėgstamiausia veikla serveryje - stuntinti su „Mountain Bike“ (2x, 3x  jump). Ieškau naujų vietų, objektų ant kurių dar nesu užšokęs ir stengiuosi ant jų patekti. Užsiimdamas šia veikla gerinu savo bendrą rezultatą bei mušu asmeninius rekordus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje labiausiai mėgstu rūpintis kitų sveikata - tai atiminėti iš žaidėjų narkotikus, nes jie kenkia sveikatai. Narkotikai sukelia priklausomybę, jie kenkia ne tik sveikatai, tačiau ir visuomenei, žmogus vartojantis narkotikus yra pavojingas ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Taip pat narkotikai žlugdo žmogaus asmeninį gyvenimą, griauną šeimas, na o neturėdami narkotikų žaidėjai pasineria į savęs tobulinimą - sportą, mokslą ar pan. #TheRealMVP

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O as megstu susimodinti masinas ir tada jas meginti, bendrauti su draugais kartu vazineti ar dirbti. Dar man patinka daryti tvarka serveryje tai naikinti masinas ziureti ka veikia naujokai galbut jiem reikia pagalbos taip pat megstu kurti eventus ir matyti kaip zaidejai varzosi del pinigu  :blink:  :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje yra skirtingos veiklos, tačiau pasirinkau tai, kas labiausiai patinka. Dirbu FTB agentu, todėl didžiąją dalį laiko, aš praleidžiu atlikdamas agento pareigas - nuolat tikrinu, ar žaidėjai neturi narkotinių medžiagų, taip pat neretai tikrinu, ar žaidėjai vairuoja legaliai - su teisėmis, registruota mašina, diržu. Ne mažiau už FTB darbą, man patinka gaudyti neleistinas modifikacijas naudojančius žaidėjus. Nuolat stengiuosi stebėti mafijų bei gaujų karus, atsiradus bulių kautynėms nemažai sukčiaujančių atsirado ir ten, todėl man patinkančios veiklos atsirado dar daugiau. Trumpai apibendrinant - mėgstu eiti tvarkos ir sąžiningumo keliu, todėl mano mėgstama veikla ir yra prižiūrėti serverį. 

 

 

Y'Writer

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje man labiausiai patinka darbas. Nes tik dirbant kokį nors darbą ilgai ir nuoširdžiai gali kažką pasiekti. Pavyzdžiui aš ne išimtis. Taxi dirbu jau 5mėn, visą tą laiką labai stengiausi ir nenuleidau rankų, o aš tai aš ir Direktorius. Taip pat, mėgstu važinėti su savo automobiliu 'Uranus' , patinka pirkti namus, o poto juos parduoti (Taip gaunasi šioks toks verslas).

Trumpai, bet aiškiai! Su gimtadieniu !

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 Mano įdomiausia veikla yra dušmaninti (dirbti taksistu), nežinau dėl ko man toks potraukis dirbti taksistu, bet tik žinau vieną, kad nebus nieko geriau nuveikti kaip dušmaninti. Kaikam dušmaninimas nuskambėtų juokingai, kai kuriems gal ir rimtai, bet aš žinau, kad tai yra rimta, atsakinga veikla, kuri man labiausiai patinka šiame serveryje. Kodėl man ši veikla labiausiai patinka? O gi todėl, kad kaip tik atėjęs į serverį, truputi pasikėlęs xp, kad užtektų į darbą su pakvietimu patekti, pamačiau atranką į "Dušmanus" ir nusprendžiau ten nueiti pamėginti kas tai per darbas, ir patekęs į darba jau pasąmonėje supratau, kad tai mano pašaukimas dirbti dušmanu, dušmaninti, todėl man ir labiausiai patinkanti veikla yra DUŠMANINIMAS. Cituoju : "Kiekvienas apdovanotas individualiam keliui reikalingais gabumais", tai manau dėl to dar kartą pasikartosiu yra įdomiausia veikla Sarge tai būtent - dušmaninimas, nes supratau, kad aš tai sugebu ir geriausia darau, nei kitas veiklas kokias. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje mėgstu užsiminėti nelegalia veikla, mane traukiua viskas kas susiję su nelegalumu, Esu atsidavęs nusikalstomumo grupuotėm, net neįsivaizduojų savo žaidimo kita pusę t.y teisesaugos sričiuose.Serveryje kaip visada keliu chaosa su draugais, važinėjam keliam nuosavom mašinom ridą, bei gerai praleidžiam laiką Sarg,lt serveryje ir manau jis dar labai ilgai išbus.

 

Sveikinimai 

 

Pagarbiai Andrej_Forever

  • Už 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...