Eiti į turinį
Tautrimas_Juska

Ką mėgsti veikti?

Rekomenduoti pranešimai

Mano veiklą serveryje pradėda nuo to,kad as visada pasisveikinu su draugais,ateinu į teamspeak pakalbeti su draugais,aš dirbu Taksi,ir man šitas darbas labai patinka,nes jame reikia atvykti pas klientus ir nuvežti juos į tą vietą kuri jie nori,kaip būna pertrauka as keliu rida mašinai,padedu naujokams ir kartais kaip vežų naujokus jie prašo pinigus kuriuos aš jiems duodu,visada rašau į /admin kad kažkoks tai žaidėjas AFK arba kaip matau cyteris pranešų į /hack. Nu ir tokia mano veikla serveryje :)

  • Už 1
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Mėgstu, o galbūt žaidžiu serverį turbūt, tik dėl šaudymo ir visų tų įdomių nuotykių kurių gali patirti žaidime susirasti draugų su kuriais gali žaisti kitus žaidimus ir panašiai, bei ir pačiam serveryje su jais praleisti linksmai laiką. Begioti nuo teisėsaugos, bei trugdyti darbą kelti chaosa gatvėse. Aišku dar tenka palošt monetos, o poto kelt ridą. Žodžiu serveryje pas mane rutina tokia Važinėjimas su mašina ir tyrinėjimas GTA žemelapio> Šaudymas > Sedimas į kalėjimą > Moneta > Rida > Veiksmas > ATSIJUNGIMAS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

 Sveiki, taigi tik prisijungęs į serverį iškart kimbu į darbus ir pradedu ieškoti draugų. Sargas - man kaip visas gyvenimas, aš čia pajaučiu tikrą laisvę, nes tik čia aš išeinu į kiemą ir pamatau saulę. Man šis serveris yra pats geriausias, nes administracija yra tikrai puiki, ypač man patinka tie žmonės kurie yra draugiški su manimi, dėja, jų tik vienetai arba kažkodėl jų išvis nėra. Serveryje man labeusiai patinka važinėti su savo faggio motociklu ramei užmiestyje, nes man patinka serverio kraštovaizdis. Mano manymu aš esu labiausei gerbiamas serveryje ir net už jo ribų, todėl man šis serveris labai patinka. Su gimtadieniu mano mylimiausias drauge - SARGE. Aš šiame evente dalyvauju tik dėl įdomumo, prizo aš nenoriu, nes juk yra posakis " užleiskime durniui kelią" vis dėlto aš taigi ne durnas. Jei prizo negausiu prarasite vieną iš geriausių serverio žaidėjų, nes aš esu nenuspėjamas ir galiu pasikarti. Vieną kartą nusikirpau ausį, nes nepastebėjau, kad nutraukė ridos kontraktą ir kėliau ridą per visą naktį. Beto, serveryje dabar esu bane, gavęs jį, sudeginau tvartą.

Nuotrauka, kad aš nemeluoju ir esu be ausies -

34bb47ce0a1953fc2801408b0c89d963847.jpg

 

Čia įrodymas, kad tvartas tikrai degė -

335d772e285dc434bafb6eb9f6066518836.jpg

  • Už 2
  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje labiausiai mėgstų kelti ridą už dideles kainas per pertraukas, nes labia patinka važinėtis su mašiną ir greitai užsidirbti pinigų. Dar labai mėgstu padėti naujokams ir kitiems žaidėjams visokiais klausimais ir bėdomis, padedu todėl, nes esu draugiškas, nuoširdus žmogus. Paskui labai mėgstu dirbti ginklų prekeivio darbą, nes mano nuomonė jis yra pats geriausias darbas. Dar mėgstų žaisti visą dieną, nes realiame gyvenime draugų neturiu, tai čia žaisdamas atsigaunu ir jaučiu kaifą, susirandu draugų, pažįstamų, bendraminčių... Mėgstu šiaip važinėtis su mašina, ieškoti kokių nors vietų, vežioti žmones, stuntinti su motocikliu ir kitką...

Redaguota , redagavo Zytenis_Vaboras
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Išprovokuoti ir panervuot mafijozus/gaujinius kad mane pašaudytu. Po kelių minučių po viena išgaudau, su šypsena sudedu įtarimo lygi  ^_^ ir vežu į kaleimą. Labai geras jausmas <3 Tada išklausinėji kad lėksi iš darbo, papeikima parašys, atsiprašinėja, stūmia, nervuojas. O tau iškarto nuotaika pasikelia :D

 

008def83f24c30a4e0e282aef7fbe847958.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Serveryje tik prisijungęs, patikrinu /dzinute, ir kimbu į darbus. Kadangi taxistuose yra labai daug iškvietimu, tai visus juos imu, vežu klientus iš taško A į tašką B, žinoma padedu naujokams, nuvežti į vietas, kurių jie nežino. Per pertraukas dažniausiai dalyvauju klubo veiksmuose, nes visas mano XP beveik yra mafijų/gaujų, todėl šaudyti man labai patinka, šiomis dienomis vyksta minigame eventas, tai dažnai būnu ten, renku taškus, kad galėčiau įsigyti prizų. Pagrindinė veikla serveryje, imti iškvietimus, bei padėti naujokams, dažnai bendrauju vip/admin čhate.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiame serveryje mano pagrindinė veikla, kaip tikriausiai ir kitų žaidėjų yra dirbti savo mėgstamą darbą, šiuo metu dirbu darbą kurio minėti nevalia. Dirbimas tame darbe man teikia malonumą, ypač kai tave apšaudo ir nesitiki atsisėsti į kalėjimą - priešingai tik susimokėti baudą, o tu pasodini juos į kalėjimą ilgam ir atimi ginklų licenziją. Prieš beveik du mėnesius, nusipirkau transporto priemonę, kurią laikau iki šiol tai yra - BMX, per tiek laiko, po biškį važinėdamas pasiekiau didelį nuvažiuoto atstumo (ridos) skaičių, tai yra netgi 1000 kilometrų. Su šiuo dviratuku apvažiavau labai daug, o smagiausia su juo buvo - šokinėti ant pastatų. Važinėjimas su dviračiu man padėdavo pakeisti savo rutiną ir pasismaginti kitaip.

 

N4MjQrI.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...